Захоплюючі домашні подорожі


Скучив за подорожами та пригодами? Віримо, що зовсім скоро повноцінні подорожі у всі куточки світу стануть знову можливими, а поки зібрали для тебе неймовірної краси пізнавальні проекти від кращих світових студій. Оголошується посадка на українські телевізійні авіалінії OLL.TV! Подорожуй, не встаючи з дивана, разом з нами у відеотеці oll inclusive!


Дивовижні куточки світу

Гори: життя над хмарами

Краще гір можуть бути лише гори! Краєвиди гірських масивів від яких захоплює подих а груди інстинктивно прагнуть зробити максимальний ковток свіжого прохолодного повітря.

Чудеса природи. Життя на межі

Різні народи з 6 континентів зі своїми унікальними звичаями, культурою, архітектурою. Природні умови місця їх вікового проживання наклали неповторний відбиток на усі сфери життя та побуту.


Сафарі

Тварини в об’єктиві

Високоякісна зйомка камерами, встановленими на тваринах, в умовах дикої природи. Так близько і детально поспостерігати за життя тварин та ще від першої особи не вдасться навіть в зоопарку чи на сафарі.

Дикі тварини мегаполісу

Сотні видів тварин оточують нас у містах щодня, але ми не завжди їх помічаємо. Проте є і такі, присутність яких у місті не помітити просто неможливо. Цей проект відкриє очі на життя диких тварин у різних мегаполісах світу.


Космос

Планети

Унікальний науково-документальний серіал від BBC про просування людства у вивченні Сонячної системи. Стань свідком формування планет, народження та загибелі зірок і оціни їх красу та велич завдяки надчітким фотографіям та досконалим комп’ютерним моделям.

Земля: Погляд з космосу

В житті дуже корисним буває поглянути на речі під іншим кутом. Погляд на джунглі, пустелі, болота, океани, гори та міста з космосу - це дивовижно красиво! А ще з такою висоти відкривається вражаючий масштаб людського впливу на природу.

Пізнання Дзену

Світ безтурботності

Голова йде обертом від поганих новин? Цей проект позбавить тебе тривоги та стресів. Лише видовищні краєвиди, заспокійлива музика та м’який голос зіркового гіда. Поринь у світ безтурботності онлайн в HD!

Вражаючі відкриття

Вражаючі дива світу

Дозволь взяти гору своєму головному людському інстинкту – жаги до пізнання. Унікальні природні феномени, поведінкові дивацтва тварин, захоплюючі експерименти, вражаючі взаємозв’язки та відкриття вже чекають на тебе онлайн в HD!


Приємного перегляду!