Поиск

Зміна вартості тематичних підписокШановні користувачі,

З 1.08.2019 відбудеться планове підвищення цін наступних тематичних пакетів:

Світогляд 59 грн/міс → 69 грн/міс

Дитячий 59 грн/міс → 69 грн/міс

Активний 59 грн/міс → 69 грн/міс

Радість 59 грн/міс → 69 грн/міс

Кіно 59 грн/міс → 69 грн/міс

Кіноман 39 грн/міс → 49 грн/міс


Встигніть подовжити свої тематичні підписки за старою ціною до 31.07, або ж підключайте бюджетний тариф Оптимум, що включає канали з усіх вказаних пакетів, лише за 1 грн за 1 місяць!


Звертаємо увагу користувачів, що у разі підключення функції автопролонгації з 01 серпня 2019 року плата за вказані пакети буде автоматично списуватись згідно нових тарифів. Змінити налаштування можна у особистому кабінеті на сайті сервісу.

ВАЖЛИВО! Поповнення балансу на вашому рахунку не є підключенням підписки. Щоб підключити підписку: 1. Оберіть один або декілька потрібних вам тарифних пакетів в розділі Тарифи або Мої підписки. 2. Вкажіть період перегляду. 3. Сплатіть зручним вам способом. 4. Після того, як ви придбаєте підписку, пакет буде підключений до вашого аккаунту. 5. Підключення підписки автоматично активується після того як закінчиться діюча. Якщо ви підключите тарифний пакет, яким не користувались раніше, доступ активується одразу після зарахування.

Якщо Вам необхідна додаткова інформація, зв'яжіться з нами за телефоном 0 (800) 60 00 32 (безкоштовно по всій території України).

Дякуємо за розуміння!

З повагою, Команда OLL.TV

ПIДПИШИСЬ НА НОВИНИ

  • Facebook Социальной Иконка

© 2018 OLLTV УСI ПРАВА ЗАХИЩЕНI