Поиск

Тарантіно рекомендує: Кіномарафон до прем’єри «Одного разу в Голівуді»


Не можно ось так просто взяти і подивитись «Одного разу в Голлівуді». Аби він «зайшов» якнайкраще, необхідно проникнутись духом тих часів. Саме для цього творець фільму, Квентін Тарантіно, особисто підготував цю підбірку.


«Sony Pictures надала мені свій каталог Columbia Pictures, аби я міг вибрати серію фільмів, що представляють епоху, в якій розгортаються події «Одного разу в Голлівуді», «Поворотні 60-і». Я схвильований, запрошуючи вас разом насолодитися відібраними мною фільмами», – прокоментував Квентін Тарантіно.


Кожен фільм супроводжуватиметься спеціальними інтерв'ю між Тарантіно і відомим сценаристом і істориком Кімом Морганом, а також першими ексклюзивними кадрами з фільму «Одного разу в Голлівуді».


Дев'ять фільмів, які складають цю унікальну кіносерію:


«Боб і Керол, Тед і Еліс» 29 липня о 23:00

Повернувшись після сеансу групової терапії Боб та його Дружина Керол починають повчати всіх навкруги. Підпадають під непрохані тренінги зі стосунків і їх друзі, сім’я Хендерсонів. І якщо спочатку вони підігравали із вічливості, то після пари «тренінгів» на поверхню полізли приховані бажання та демони.


«Квітка Кактуса» 30 липня о 21:00

Спробувати покінчити самогубством через скасоване побачення? – Божевілля, подумав Джуліан та вирішив швиденько «відморозитись» від такої емоційної дівчини. А яка гарантована відмазка? Звісно ж вигадані дружина та трое дітей!


«Безтурботний наїзник» 31 липня о 21:00

Два хіпі на харлеях вирушають у подорож через всю країну в пошуках духовної істини. Проте безтурботна поїздка скоро перетвориться на жашливий «бедтріп». Чи зможуть вони знайти затишне життя до душі або ж їх зламає традиційна Америка?


P.S. Фільм з дуже крутим музичним супроводом – Steppenwolf, The Byrds, The Band, The Jimi Hendrix Experience, Little Eva и The Electric Prunes.


«Ательє Моделей» 1 серпня о 21:00

Криза, шалений рівень безробіття та розгортання В'єтнамської війни загнали каліфорнійця Джорджа у депресію. А які кращі ліки для чоловіка у смутку? Звісно ж жінки! Джордж намагаєтся налагодити відносини зі своєю подружкою Глорією і, одночасно, захоплюється моделлю Лолою, яку він фотографує. Але ж як то кажуть за двома зайцями…


«Навпростець» 2 серпня о 23:05

На початку навчання Гаррі Бейлі був одним з найбільших активістів на кампусі. Усе змінилось коли він пішов до магістратури та почав «грати за правилами». Проте вікласти свій бунт виявилось не так просто – студентське містечко переживає бум різних студентських рухів, і подруга Гаррі, Ян, залучена в більшість з них. Чи переможе жага до навчання його бунтівний настрій?


«Команда руйнівників» 3 серпня о 21:00

Граф Контіні вкрав таку кількість золотих злитків, що у світі розпочалась фінансова криза. Зупинити злочинця берется секретний агент Метт Хелм. І звісно Хелм як і Джеймс Бонд та інші суперагенти любить розкривати справи у чарівній компанії – цього разу це сексуальна скандинавська шпигунка Фрея у виконанні неймовірної Шерон Тейт.


«Молотоголовий» 3 серпня о 22:55

Молотоголовий – прізвисько всесвітньо відомого злочинця, підозрюваного британською розвідкою в спробі викрасти таємниці НАТО. За збігом обставин недосвітченному агенту розвідки, доведеться зійтися в сутичці з кримінальним генієм один на один...


«Хода стрілка» 4 серпня о 21:00

Батьки люблять дітей незважаючи ні на що. Так і власник ранчо Лі Хакетт, до останнього намагався перевиховати свого сина, який проявляв небачену жорстокість до усього живого. Навіть коли поведінка Еда призводить до смерті невинного індіанця, його батько намагається будь-що приховати злочин свого сина. З кождним днем надія на зміни Еда згасають, наближаючи мить стрілкової дуелі батька й сина.


«Вершники з Арізони» 4 серпня о 22:50

Коли банду відомого злочинця Квантрелла майже знищено, він стає більш аккуратним та просто невловимим. Надія Арізонських рейнджерів лише на пару захоплених грабіжників, які знають банду зсередини та погоджуються допомогти закінчити роботу.


Дивись марафон 60-тих на каналі Sony Turbo у пакеті Оптимум. Спробуй перший місяць лише за 1 гривню!


Приємного перегляду!

ПIДПИШИСЬ НА НОВИНИ

  • Facebook Социальной Иконка

© 2018 OLLTV УСI ПРАВА ЗАХИЩЕНI