Поиск

ТОП-5 новорічних подарунків для кіномана

Пост обновлен 27 дек. 2018 г.

Маєш друзів-кіноманів та ще не вирішив що їм подарувати на свята? Тоді ти за адресою — наш топ-5 подарунків, що точно зайдуть шанувальникам кіно!

1. Арт-буки та комікси


У той час, коли ми збирали фантики Turbo, кепси, та просто били палкою кропиву, на заході процвітала комікс-культура. Можливо саме тому, не отримавши цього в дитинстві, зараз українці стрімко компенсують це.


Звісно, найбільша кількість коміксів присвячена всесвітам супергероїв DS та Marvel, проте, якщо добре пошукати, знайдете і арт-буки по світу Вестероса Джорджа Мартіна, путівники по Зоряним війнам, Відьмаку та Гаррі Поттеру.


Ціна питання: від 200 грн


2. Скретч-постер My Poster Cinema edition


З челенджами зі скретч-постерів ми знайомі вже давно, а як вам виклик передивитися та оцінити усі топ-картини світового кіно? Фільми для мотиваційного скретч-постеру «My Poster Cinema edition» відібрані на основі міжнародного рейтингу, поділені за жанрами, акторами та режисерами. Два варіанти за століттями (кіно XX та XXI) роблять постер універсальним для кіноманів будь-якого віку. З таким подарунком питання «що подивитись?» відпаде мінімум на півроку!


Ціна питання: 450 грн


3. Підписка Преміум від OLL.TV


Про кількість фільмів та серіалів у онлайн сервісі OLL.TV можливо говорити годинами, а дивитись — роками. Те, що справді зацінить кіноман — інтерактивні функції. Герої серіалів на кшталт «Сімпсонів» та «Як я зустрів вашу маму» не дарма молилися «богу VOD» (відео за запитом). Дивитися будь-який фільм чи передачу з 200 каналів у автоматичному записі протягом 7 днів та перемотувати рекламу — безцінно. Ну а на додачу в OLL.TV є онлайн-програма, пауза прямого ефіру, батьківський контроль, рестарт трансляції і можливість дивитися на будь-якому пристрої — від смартфону до Smart TV.


Ціна питання: від 89 грн (за 1 місяць)


4. Абонемент в кінотеатр


Безлімітного річного абонементу, як у тренажерці, ви не знайдете, але є сертифікати різного номіналу на квитки у кіно. Так Планета Кіно пропонує подарункові сертифікати від 100 до 500 грн, які можна обміняти онлайн на будь-які квитки. Є така опція і у Мультиплексі, проте, аби придбати їх сертифікат доведеться приїхати до каси кінотеатру.


Ціна питання: від 100 грн


5. Косплей-костюм


У твого друга є персонаж якого він обожнює? Тоді він точно не відмовиться від його костюму. Повір, твій Гаррі Потер, Чудо-жінка чи Джон Сноу буде приголомшений та безмежно щасливий. Заразом можеш і квиток на наступний Comic Con Ukraine додати, або взагалі влаштувати костюмовану вечірку на Новий Рік!


Ціна питання: якщо є час, а руки ростуть у вірному напрямку можна зробити костюм власноруч, нідорога вам на AliExpress.


Веселих свят!

Щиро твій, OLL.TV

ПIДПИШИСЬ НА НОВИНИ

  • Facebook Социальной Иконка

© 2018 OLLTV УСI ПРАВА ЗАХИЩЕНI