Фільми з Ван Дамом: від old school до сучасності


Він є безперечним лідером за кількістю бойовиків з акцентом на бойові мистецтва. Він - професійний кікбоксер, актор, сценарист і режисер. А ще він і досі у чудовій формі та може похизуватися фірмовим шпагатом. До 60-ої річниці Жан-Клода Ван Дама згадуємо його знакові ролі.

Не відступати і не здаватися (1986)

Перша велика роль Жана-Клода: антагоніст-каратист на службі у російської мафії.

Дивитись онлайн

Чорний орел (1988)

Знову негативний персонаж і знову з просторів СРСР: ЖКВД у ролі Андрія, агента КГБ, що розсікає на білому ВАЗ-2105 та майстерно кидає ножі.

Дивитись онлайн

Самоволка (1990)

Перша головна позитивна роль Жана-Клода. Солдат Ліон тікає у самоволку на порятунок своєю невістки і її брата від бандитів-наркоторговців.

Дивитись онлайн

Подвійний удар (1991)

Одразу дві головні ролі у виконанні ЖКВД – брати блазнюки Чед та Алекс, розлучені у дитинстві, об’єднаються заради помсти.


Дивитись онлайн

Універсальний солдат (1992)

Жан-Клод у ролі кіборга GR44 міряється силами з героєм Дольфа Лундгрена. Популярність фільму дала початок цілій франшизі з 4 частин. Перша, майже як і завжди, – найкраща.

Дивитись онлайн

Патруль часу (1994)

Перший фільм з Жаном, що зібрав більше 100 млн. дол у прокаті. Поліцейський Макс готовий на все заряди порятунку своєї вагітної дружини, навіть якщо для цього потрібно повернути час назад.

Дивитись онлайн

Легіонер (1998)

У французькому легіоні не питають про минуле – там його змивають кров’ю та потом. Цим намагався скористатися і герой Жана-Клода. Але, тікаючи від бандитів, боксер Ален потрапив на справжню війну в Марокко.

Дивитись онлайн


ЖКВД (2008)

Псевдореалістична драма де Жан зіграв самого себе – колишню зірку з купою проблем, поміж яких і звинувачення у організації пограбування. Роль отримала вражаючу кількість позитивних рецензій оглядачів та по-новому відкрила глядачам актора.

Дивитись онлайн


Лукас (2018)

Найдраматичніша роль Ван Дама. Батько-одинак, що працює викидайлом у нічному клубі, опинається на роздоріжжі між втратою доньки та смертельно небезпечною угодою з поліцією.

Дивитись онлайн