Поиск

Як українці Новий Рік зустрічали: лідери перегляду онлайн-телебачення OLL.TV

Пост обновлен 15 янв. 2020 г.ТВ-контент все ще король. Навіть серед просунутих користувачів онлайн-телебачення споживання телевізійного контенту лише зростає. У новорічну ніч українці залишились вірними традиціям, зустрівши його у колі сім’ї та телевізора.


Безперечними лідерами перегляду, за статистикою сервісу OLL.TV, стали телеканали Україна HD та 1+1 HD, що зібрали біля екранів протягом 31 січня 60 061 та 63 073 глядачів відповідно. І якщо у першій половині дня лідирував канал Україна, то ближче до Нового Року терези глядачів схилилися на сторону «Новорічного Кварталу» (rat 11,98 %). Новорічний концерт «Привіт, 20-ті!» від телеканалу Україна, до речі єдиний україномовний на вітчизняному ТБ, перемістився на другу сходинку (rat 9,98 %). Закрили п’ятірку новорічних фаворитів глядачів сервісу телеканали Інтер, ICTV та СТБ.


Цьогоріч новорічне привітання Президента України за допомогою OLL.TV подивилося на 132,6 % більше глядачів ніж у 2019 року. Загальна кількість зареєстрованих користувачів сервісу у перші секунди 2020 року перевалила за 1 млн 830 тис. Новорічні свята майже не вплинули на смаки користувачів OLL.TV при перегляді фільмів у відеотеках сервісу – першість зберегли комедійні фільми та бойовики.


«Ми раді, що 2020 рік з нами зустріла рекордна кількість глядачів. Будемо докладати максимальних зусиль аби продовжити цю тенденцію, забезпечуючи якісним та сучасним телебаченням все більше глядачів. Ми із року в рік спостерігаємо пікове дивлення у вечір 31 січня. Це не є сюрпризом. Такі навантаження і близько не можуть зрівнятися з трансляціями найпопулярніших футбольних матчів, тож забезпечення надійної роботи у новорічну ніч не вимагало з нашої сторони додаткової технічної підготовки» – Борис Данилов, директор Digital Screens (сервіс інтернет-телебачення OLL.TV).

ПIДПИШИСЬ НА НОВИНИ

  • Facebook Социальной Иконка

© 2018 OLLTV УСI ПРАВА ЗАХИЩЕНI