1 квітня – брехня несусвітня! Кіно про афери та обмани

Пост обновлен март 29

Брехати не можна! Нас вчать цьому з дитинства. Але є один день у календарі, коли обманювати не тільки можна, а й необхідно – така вже традиція. Хоча й залишатися в дурнях цього дня зовсім не соромно.

Згадуємо 6 класних фільмів про різні афери, обмани та шахрайство. Серед них і благородні, і корисливі, і обмани заради збереження життя, і заради кохання, і навіть один щоб побороти нудьгу. Поїхали!


Паразити


Gisaengсhung| Південна Корея 2020| 132 хвилини

Сім'я Кім Кі Тхека живе в напівпідвалі та перебивається випадковими заробітками і дрібними аферами. Ситуація змінюється, коли його старший син, завдяки рекомендаціям свого друга і фальшивому диплому, отримує роботу репетитора в багатому домі. Згодом хлопець поступово влаштовує на роботу до заможної родини всю свою сім'ю, члени якої майстерно роблять вигляд, що абсолютно не знайомі один з одним. Золото Канн, «BAFTA», «Золотий Глобус» та чотири «Оскари», включаючи кращий фільм року — перелік нагород говорить сам за себе. У фільмі неймовірно змішано кілька жанрів: спочатку це легка комедія, а з другої половини стрічки — драматичний фарс з елементами трилеру.


Смотреть на oll.tv от 1 грн

Афера Томаса Крауна


The Thomas Crown Affair | США 1999| 113 хвилин

Стильна захоплююча історія двох пограбуваннь нью-йоркського музею Метрополітен. Нудьгуючий мільйонер, геніальний та невловимий злодій, серцеїд і просто красень – все це про Пірса Броснана в ролі Томаса Крауна. Рене Руссо грає страхового детектива, яка намагається зловити афериста і при цьому не закохатися в нього.


Смотреть на oll.tv от 1 грн

Краща пропозиція

La migliore offerta | Італія 2013 | 130 хвилин

Блискуча акторська робота Джеффрі Раша в ще одному фільмі про афери в світі мистецтва. Не часто жертвою афери стає сам досвідчений шахрай. Для успіху потрібна сміливість, розум і звичайно ж гарна та спокуслива жінка в команді. Фільм-путівник по світу за лаштунками найдорожчих аукціонних будинків Європи.

Смотреть на oll.tv от 1 грн

У джазі тільки дівчата

Some Like it Hot | США 1959 | 116 хвилин

Нестаріюча класика. Цей музичний фільм, який свого часу перевернув кіноіндустрію в питаннях моралі, заслужено носить звання кращої комедії всіх часів. Історія двох горе-музикантів, що випадково стали свідками злочинів чиказької мафії та після цього вимушених приховувати свою справжню стать в жіночому музичному ансамблі. Відмінний гумор, чудова «Цукерочка» Мерилін Монро та один з кращих дуетів в історії: Тоні Кертіс і Джек Леммон.


Смотреть на oll.tv от 1 грн

Шоу Трумана

The Truman Show|США 1998 | 103 хвилини

Уявіть свої почуття, коли б ви дізналися, що вас обманюють з самого народження. Все ваше життя – це частина грандіозного телевізійного проекту, що транслюється на весь світ. Ти живеш у величезному павільйоні, всі твої знайомі, друзі і навіть дружина – це всього лише наймані актори. Правда відкривається головному герою з великими труднощами, але він налаштований дуже серйозно. Одна з кращих драматичних ролей Джима Керрі, відзначена Золотим глобусом.


Смотреть на oll.tv от 1 грн

Шахрайки

The Hustle|США 2019 | 99 хвилин

Історія двох аферисток, які заробляють на життя обманом довірливих чоловіків. Енн Хетеуей в ролі елегантної й аристократичної красуні і Ребел Вілсон, яка грає грубувату та простувату пишку. Саме на цьому контрасті та гарному гуморі побудована ця чудова легка комедія. Відзначимо, що цей фільм – алюзія на відомий фільм «Відчайдушні шахраї» зі Стівом Мартіном і Майклом Кейном.


Смотреть на oll.tv от 1 грн