Поиск

10 фільмів з непередбачуваною розв’язкою

Пост обновлен 30 янв. 2020 г.


З перших хвилин перегляду здогадуєшся, що вбивця - дворецький, хто батько Люка, з ким буде головна героїня та хто виживе в кінці? Зібрали для тебе добірку непередбачуваних фільмів, сюжет яких тебе точно здивує!


Невидимий гість

Молодий бізнесмен потрапляє під підозру у вбивстві своєї коханки. Сім’я, родичі та бізнес-партнери – усі відвернулись та впевненні у його винності. Остання надія – досвідчений адвокат, Вірджінія Гудман, що розгладає справи у найменших деталях та не програвала ще жодного разу.


Дивитись онлайн


Часова пастка

Час відносний і не всюди він іде однаково – у цьому на власному досвіді переконається група підлітків, які знайшли та спустилися у загадкову печеру. Чи зможуть вони розгадати загадку часової пастки та вибратись з неї?


Дивитись онлайн


Чорний метелик

Не йде написання книги? – Переїдь у глушину аби ніхто не заважав! Все ще не йде? – Впусти у дім разом з таємничим незнайомцем свіжі ідеї! Відмінний напружений трилер готовий!


Дивитись онлайн


Червоні вогні

Ніхто навіть уявити не міг, які неочікувані таємниці відкриються під час протистояння відомого телевізійного мага та групи викривачів-науковців. Тверда 5-ка за заплутаність сюжету та каст акторів – Роберт Де Ніро, Сігурні Вівер, Кілліан Мерфі.


Дивитись онлайн


Початковий код

Якимось чином колишній солдат, Колтер Стівенс, опиняється у тілі невідомого чоловіка який от-от має загинути під час теракту на залізниці. Чи вже загинув? І не один раз? Короче кажучи, треба дивитись! У цьому фільмі є усе – екшн, наукова фантастика, драма, кохання та дуже неочікуваний фінал.


Дивитись онлайн


Ілюзія обману

Четверо талановитих ілюзіоністів створюють команду, приголомшуючи публіку своїми шоу. На одному із них вони, не сходячи зі сцени, грабують банк, що знаходиться на іншому континенті. Як вони це зробили і яка їхня кінцева ціль спробують розібратись агент ФБР та відомий викривач фокусів.


Дивитись онлайн


Невидимка

Молода піаністка стала свідком можливого вбивства. Точніше не зовсім свідком – адже дівчина сліпа, проте має унікальний музичний слух. Чи зможе вона допомогти розплутати справу та чи не стане наступною жертвою вбивці?


Дивитись онлайн


Дівчина в тумані

В один туманний день спокій невеликого альпійського містечка порушує шокуюча новина – зникнення 16-річної дівчини по дорозі додому. Досвідчений детектив, направлений розслідувати справу, впевнений, що це вбивство і вбивця один з місцевих.


Дивитись онлайн


Краща пропозиція

Вірглій Олдман — один з найкращих світових експертів з мистецтва. Використовуючи свою репутацію, він скуповує безцінні оригінали картин, видаючи їх за якісну підробку. Одного разу він приймає дуже вигідну пропозицію з оцінки картини, у якій знаходить прихований древній механізм.


Дивитись онлайн

ПIДПИШИСЬ НА НОВИНИ

  • Facebook Социальной Иконка

© 2018 OLLTV УСI ПРАВА ЗАХИЩЕНI