Наш «original»: за кадром зйомок «Зломовчання»

Обновлено: 28 июн. 2021 г.

Хочемо поділитися з вами світлинами з бекстейджу українсько-хорватського серіалу «Зломовчання», одного з найбільш очікуваних вітчизняних кінопроектів!

 

4 факти про унікальний проект у форматі «original»


1. «Зломовчання» – перший український серіал, який створюється спеціально для стрімінгової платформи OLL.TV.

2. Проект дорогий. Бюджет однієї серії близько 260 тисяч євро. А серій буде 6.

3. Виконавиця головної ролі українська зірка Ксенія Мішина заради зйомки в цьому міжнародному проекті заговорила хорватською.

4. Прем'єра запланована на грудень 2021 на платформі OLL.TV, а в Хорватії – навесні 2022 року на одному з центральних каналів HRT.


Режисер Далібор Матаніч у гарному гуморі на знімальному майданчику

Серйозна телефонна розмова Ксенії Мішиної

Недобрі погляди акторів Андрія Ісаєнко та Ігоря Гнєзділова

Віктор Сарайкін грає водія-охоронця

Одного разу на Бесарабці. Ксенія Мішина та Віктор Сарайкін

Далібор Матаніч востаннє дивиться на тарілочку фільму, яку щойно розіб'ють на щастя. Поруч виконавці головних ролей: Ксенія Мішина та Горан Богдан


Хорватська команда на чолі з відомим режисером Далібором Матанічем, творцем серіалу «The Paper» (Netflix), шукала на головну жіночу роль... блондинку. Але коли автори побачили Ксенію Мішину, то миттєво прийняли інше рішення – знімати тільки її. І ця «хімія» виявилася взаємною.


Героїня Ксенії – відома українська меценатка Ольга, яка вже багато років живе в Хорватії разом зі своїм чоловіком і сином. Несподівано вона дізнається, що в Києві пропадає її племінниця і починає її пошуки. Одночасно з цими подіями біля маленького хорватського містечка Осієк знаходять тіла молодих дівчат. Слідчий Володимир і журналіст Стрибор намагаються розкрити ці вбивства, але розслідування впирається в чергову смерть...


Проектом займається потужна міжнародна команда: хорватська компанія Drugi plan, українська Star Media, німецький дистриб'ютор Beta Film, і все це – на замовлення української онлайн-платформи OLL.TV. Крім Ксенії Мішиної у фільмі знялися Віктор Сарайкін, Дарко Мілас, Андрій Ісаєнко, Петро Ніневскій, а в головній чоловічій ролі – Горан Богдан, відомий за голлівудськими «Фарго» і «The Last Panthers».


Серіал «Зломовчання» створений за романом-бестселером «Election Silence» хорватського письменника і журналіста-розслідувача Драго Хедла. Це перша книга в трилогії «Slavonian Trilogy» про кримінальний бізнес, пов'язаний з торгівлею людьми і зброєю в Східній Європі. Романи засновані на реальних подіях, а Драго Хедлі відомий своїми резонансними журналістськими розслідуваннями. Не дарма після оголошення про старт зйомок серіалу «Зломовчання» в форматі originals кілька хорватських топ-чиновників подали у відставку.