Дуже інопланетне кіно

Пост обновлен апр. 13

12 квітня 1961 року Юрій Гагарін не зустрів на орбіті Землі прибульців. Не зустріли їх і інші космонавти, хоча з того часу пройшло цілих 60 років. Але ми, кіномани, точно знаємо – вони існують. Хтось з інопланетян схожий на нас, хтось зовсім ні. Щоб дістатися одних ми маємо використовувати гіперпростір та надсвітову швидкість, а інші, можливо, живуть з нами в одному будинку. Хтось налаштований до нас цілком доброзичливо, а хтось хоче нас знищити...

Сьогодні представляємо вам 5 вартих уваги фільмів і серіалів про прибульців та подорожі по Всесвіту.

Уламки


Debris | США 2021| 1 сезон

Уламки зруйнованого космічного корабля інопланетян розлітаються по всій західній півкулі. Опинившись на поверхні Землі, шматки металу порушують закони фізики і небезпечно впливають на людей. Двом агентам спецслужб Фінолі Джонс і Брайану Беневенто доручено розібратися в ситуації та не допустити щоб фрагменти корабля попали в погані руки. Свіжий науково-популярний серіал від NBC миттєво став в один ряд з кращими кінороботами на тему взаємовідносин позаземних цивілізацій з нашою планетою.


Дивитися на oll.tv від 1 грн

Прибуття


Arrival | США 2016| 111 хвилин

Глибокий, спокійний, гуманістичний фільм Дені Вільньова про силу не зброї, а мови. На поверхні Землі в дванадцяти місцях раптово з'являються величезні космічні об'єкти. Для того, щоб зрозуміти наміри прибульців військові звертаються до лінгвіста і астрофізика. Їх завдання – налагодити контакт і якомога швидше визначити: з миром, чи війною до нас завітали ці незвані гості. Головні ролі виконали Емі Адамс, Джеремі Реннер і Форест Уїтакер. Фільм отримав 8 номінацій на «Оскар» і виборов одну з них.


Дивитися на oll.tv від 1 грн

Валеріан та місто тисячі планет

Valerian and The City of A Thousand Planets | Франція 2017 | 136 хвилин

Цікавий факт: цей фільм Люка Бессона є найдорожчим французьким фільмом в історії – його бюджет майже 200 мільйонів євро. Валеріан (Дейн ДеХаан) і його сексапільна напарниця Лорелін (Кара Делевінь) – космічні спецагенти в просторово-часовому агентстві, яке захищає Всесвіт. Одна з їх рядових операцій виявляється не такою простою, як очікувалося, та викликає все більше і більше питань. Герої стають мимовільними учасниками великої міжгалактичної змови.

Дивитися на oll.tv від 1 грн

Стартрек: За межами Всесвіту

Star Trek Beyond| США 2016 | 117 хвилин

Тринадцятий повнометражний фільм культової науково-фантастичної франшизи «Зоряний шлях» і останній в трилогії «Стартрек», заснованої на класичному серіалі і фільмах. Екіпаж зоряного корабля «U.S.S. Ентерпрайз », на чолі з капітаном Зоряного флоту Об'єднаної федерації планет Джеймсом Т. Кірком, був атакований невідомою інопланетною расою. Корабель знищений, і майже вся команда взята в полон. Герої мають перешкодити злочинним задумам командира прибульців Кролла, щоб знову запанував мир.


Дивитися на oll.tv від 1 грн

Люди в чорному 1, 2, 3

Men in Black 1, 2, 3| США 1997, 2002, 2012 | серія фільмів

Весела інопланетна фантастична франшиза про суворі будні двох членів надсекретної організації, створеної для контролю прибульців, що мешкають під масками звичайних людей на Землі. Пригоди агентів Джея і Кея розтягнулися на 15 років, подарувавши нам 3 чудових розважальних фільми. У головних ролях Томмі Лі Джонс, Вілл Сміт і Джош Бролін, який приєднався до їх дуету в третій частині.


Люди в чорному 1 на oll.tv від 1 грн

Люди в чорному 2 на oll.tv від 1 грн

Люди в чорному 3 на oll.tv від 1 грн