Forza Italia!

Італія протягом місяця тішила нас відмінним футболом і заслужено перемогла в EURO 2020, покаравши зарозумілих кривдників України і Данії. Але розлучатися з країною зовсім не хочеться. Вітаємо Скуадру Адзурру, а залишки пива, горішків та нашої уваги направляємо на перегляд старого і нового італійського кіно...


Несподівана зустріч двох понтифіків, історічні пригоди сильної жінки, екзистенційна криза богемного буржуа, канонічний образ Моніки Беллуччі та небезпечна гра в правду до вашої уваги 5 фільмів та серіалів Італії.


Новий Папа

The New Pope | Італія, США 2020| 1сезон

Продовження серіалу «Молодий папа», в якому до акторського складу приєднався фактурний Джон Малкович, вийшло не менше захоплюючим і досконалим у візуальному плані. Кожен кадр і кожна сцена як і раніше – це чисте естетичне свято і насолода. Цікавий факт: на відміну від першого серіалу, знімальна група отримала доступ в справжній Ватикан, в тому числі і собор Святого Петра. Як це вдалося творцям одного з найбільш провокаційних серіалів про таку фундаментальну і консервативну інституцію, як свята католицька церква, залишається тільки здогадуватися.

Дивитися Новий Папа oll.tv від 1 грн

Дивитися Молодий Папа на oll.tv від 1 грн


Доміна

Domina | Італія, Великобританія 2021| 1 сезон

Міні-серіал про життя Лівії Друзілли, дружини першого римського імператора Октавіана Августа, матері другого – Тіберія і бабусі четвертого – Клавдія. Вона суттєво впливала на політичні та військові справи щойно створеної імперії, була правою рукою чоловіка, а після смерті була «обожнена» народом Риму. Серіал – цікава подорож в цей насичений період світової історії.


Дивитися на oll.tv від 1 грн

Велика краса

La grande bellezza | Італія 2013| 140 хвилин

Ще одна робота одного з найвпливовіших італійських режисерів сучасності – Паоло Соррентіно, яка була відзначена «Золотим Глобусом», «BAFTA» і «Оскаром» за кращий фільм іноземною мовою. Його почерк часто порівнюють з почерком іншого італійця, Федеріко Фелліні, і цей фільм ще більше підтвердив статус наступника великого режисера. Як і в «Солодкому житті», дії фільму розгортаються в Римі, в центрі сюжету багатий старіючий письменник і журналіст, навколо богема і ілюзорна легкість буття, що наближає і посилює найсильнішу кризу і спробу переглянути прожите життя.

Дивитися на oll.tv від 1 грн

Малена

Malena | Італія 2000| 91 хвилин

Коли Моніка Беллуччі просто йде по вулиці невеличкого приморського містечка, плавно похитуючи стегнами, у міста спирає подих. Хлопчаки представляють її в найвитонченіших сексуальних фантазіях, чоловіки жадають її уваги, а жінки ненавидять лютою ненавистю за красу і молодість... Чуттєва, красива, глибока картина Джузеппе Торнаторе про дорослішання, провінційну Італію під час Другої світової і про непросту долю приголомшливої жінки.

Дивитися на oll.tv від 1 грн

Ідеальні незнайомці

Perfetti sconosciuti | Італія 2016| 92 хвилини

Кращий італійський фільм 2016 року за версією італійської Академії кінематографії. Майже вся дія розвивається в одній кімнаті, всього вісім основних акторів, ніяких спецефектів, крім зображення місячного затемнення... При цьому це цікаве, дотепне, місцями смішне, місцями незручне і сумне, розмовне кіно, що однозначно заслуговує вашої уваги.


Дивитися на oll.tv від 1 грн