Поиск

Фредді Мерк’юрі зіграє робот. Містер Робот.

Ніщо так не піднімає настрій на початку тижня, як довгоочікуваний трейлер «Богемної рапсодії». До того ж Рамі Малек, зірка серіалу «Містер Робот», до біса схожий на Фредді Мерк’юрі!Біографічну картину про Queen ще на початку 2010 року задумав Саша Барон Коен. Власне, в ролі Фредді Мерк’юрі він бачив себе. Перший сценарій був аж занадто похмурим, тож Браян Мей та Роджер Тейлор (музиканти гурту Queen та співавтори картини) відмовились співпрацювати, бо хотіли представити гурт в більш позитивному світлі. Також вони відмовились від Девіда Фінчера як режисера.Наприкінці 2016 режисером став Браян Сінгер (автор трилогії «Люди Х»), але був звільнений за прогули та конфлікти на знімальному майданчику. Закінчувати фільм довірили Девіду Флетчеру, якого ви могли бачити в ролі бандита на прізвисько Мило в культовому фільмі «Карти, гроші і два стволи».


Ще з тизеру фільму стає зрозуміло, що на нас чекає феєрія — багато музики, пристрасті та бурхливі 80-ті.Тут є місце тільки для однієї істеричної королеви!


«Богемна рапсодія» розповідає про 15 років з життя Фредді Мерк’юрі: від створення гурту Queen та шаленої популярності до серйозних конфліктів у групі через його неконтрольований спосіб життя.У фіналі — тріумфальне возз’єднання гурту для виступу на благодійному фестивалі Live Aid у 1985 році. Того дня Queen на чолі з вже смертельно хворим Фредді Мерк’юрі зіграли один з найвеличніших виступів в історії рок-музики.Окрім записів голосу Мерк’юрі у фільмі можна буде почути спів і самого Рамі Малека. Наскільки йому вдалось це перевтілення — побачимо вже 1 листопада.


Фото: foxmovies.com

ПIДПИШИСЬ НА НОВИНИ

  • Facebook Социальной Иконка

© 2018 OLLTV УСI ПРАВА ЗАХИЩЕНI