Кіно про і для закоханих

Незабаром День усіх закоханих, а це означає, що час думати що і кому написати у валентинках, де і з ким провести це свято і що подивитися після романтичної вечері та не втратити любовний настрій.


Коханню, як відомо, кожен вік підвладний. Коли йдеться про справжнє почуття, немає значення ані географія, ані громадянство, ані різниця у роках чи грошах. П'ять наших сьогоднішніх стрічок демонструють ці суперздатності кохання, надихають на подвиги і просто гарно розважають.


 

Французький поцілунок

French Kiss | 1995 Велика Британія | 111 хв.

Одна з найкращих та найтепліших мелодрам в історії кіно. Важко було знайти в 90-х чоловіка, який би не був потай закоханий у Мег Райан. І не дивно – жіночність, краса, харизма, смішливість, все було при ній. Прекрасний тут і Кевін Клайн, оскароносний американський актор, що майже третину фільму говорить бездоганною французькою. Приголомшливі пейзажі, розмови про вино та кохання, гарний гумор і звичайно хепі-енд з поцілунком, винесеним у назву.


Дивись на OLL.TV

 

Цей незручний момент

Un moment d'égarement | Франція, Бельгія 2015| 101 хв.

Провокаційна французька трагікомедія про відносини немолодого чоловіка з неповнолітньою дочкою його найкращого друга на узбережжі Корсики. Компанію двом метрам, Венсану Касселю і Франсуа Клюзе, складають прекрасні і юні Лола Ле Ланн і Еліс Ісааз. Яскрава, літня, наповнена сексуальністю картина, що піднімає одвічне питання – чи дійсно всі віки покірні любові, особливо коли між ними майже 30 років?..


Дивись на OLL.TV

 

У пошуках Аляски

Looking for Alaska | 2019 США | 1 сезон

Екранізація відомої книги Джона Гріна про перше юнацьке кохання та закінчення дитинства. Серіал наповнений розмовами, випивкою під зірками, розіграшами та пошуками відповідей на важливі питання. Наприклад, що означають останні слова Франсуа Рабле «Йду шукати Велике "Можливо"»…


Дивись в AMEDIATEKA на OLL.TV

 

Давайте потанцюємо

Shall We Dance? | 2004 США | 106 хв.

Фільм про справжнє кохання дорослих людей (яких на екрані втілюють красиво старіючі Річард Гір і Сьюзан Сарандон), про спробу вирватися з рутини успішного на перший погляд життя і про філософію танцю як такого. Благодатна тема нескладності танцювальних новачків (сам Гір, Боббі Каннавале, Стенлі Туччі), комічні ситуації, багато музики та незабутні світлові відблиски на застрахованій частині тіла Дженніфер Лопес під час її танцювального уроку.


Дивись на OLL.TV

 

Серцеїд

L'arnacoeur | 2010 Франція | 105 хв.

Ще одна Франція та ще одна романтична комедія, цього разу з Ванессою Параді та Роменом Дюрісом у головних ролях. Цей фільм можна сміливо назвати бенефісом Дюріса – граючи чарівного бабника-афериста, професійного розбивача сердець, він то ридає, то сміється в голос, то б'ється, то танцює, то обволікає своїми чарами, то відштовхує від себе. Роль принесла йому номінацію на "Сезар" і закріпила статус героя-коханця, хоча зовнішність актора, прямо скажемо, далека від канону цього амплуа.


Дивись на OLL.TV