КінофутбOLL

Обновлено: июнь 24

Футбольний Євро-2020, що через пандемію був перенесений на цей рік, успішно стартував. Звісно увага фанатів прикута в першу чергу до матчів, але ми маємо, що запропонувати вам на футбольну тему і з точки зору художнього та документального кіно.


Ловіть 5 гарних фільмів про спорт №1:

"Шева", який вже п'ять років Андрій Миколайович; сила дитячої футбольної мрії; трагедія та відновлення великої англійської команди; на що здатні старі, але талановиті футболісти та вшанування пам'яті легендарного коуча...


Особлива атмосфера

Україна 2021| 56 хвилин

Знімальна група цього документального фільму на два тижні отримала доступ до тренувального табору національної збірної під час підготовки до цьогорічного Євро. Мета проекту – дослідити унікальну атмосферу, що панує в колективі та робить нашу збірну однією великою родиною. Цікаві побутові нюанси, фрагменти тренувань, інтерв’ю з футболістами, представниками тренерського штабу та звісно розмови з головним ідеологом великої перебудови команди – Андрієм Шевченком. Ментальність, дисципліна, тактика, єдність – ось чотири кити, на яких зараз стоїть наша велика надія на вдалий виступ на цьому змаганні, про них і піде мова…


Дивитися на oll.tv від 1 грн

Rock'n'Ball

Україна, Польща 2010| 80 хвилин

Цей україно-польський фільм був представлений на двох великих кінофестивалях – Берлінському і "Молодості". Пронизлива історія про великий дитячу мрію грати в футбол і про складні взаємини дитини і дорослого знята режисером Дмитром Приходько в далекому і мирному 2010-му… А фінальний вихід юного актора в чашу діючої ще Донбас Арени за руку з молодим Андрієм П'ятовим просто викликає сльози на очах.


Дивитися на oll.tv від 1 грн

Юнайтед

United| Великобританія 2011| 93 хвилини

Наприкінці сезону 57/58 років одна з сильніших англійських команд «Манчестер Юнайтед», що йшла до свого третього чемпіонства, у жахливій авіакатастрофі втратила 8 так званих «малюків Басбі» – талановитих вихованців клубу та свою основу. Разом з ними загинула частина тренерського штабу, журналісти та декілька вболівальників. Фільм про те, якою ціною вдалося відновити легендарну команду та про особистий вклад виконуючого обов’язки головного тренера Джиммі Мерфі.

Дивитися на oll.tv від 1 грн

Команда мрії

Les seigneurs| Франція 2012 | 99 хвилин

Легка французька комедія з класичним сюжетом про повернення стариків у великий спорт буде особливо цікава тим, хто наприкінці 90-х вболівав за легендарну збірну Франції під керівництвом Дід’є Дешама. Фільм зняв один з кращих режисерів цієї країни Олів'є Даан, який подарував світу такі шедеври як «Життя в рожевому кольорі» і «Принцеса Монако».


Дивитися на oll.tv від 1 грн

Лобановський назавжди

Україна 2016 | 97 хвилин

Погодьтеся, зараз саме час згадати успіхи Динамо Київ і нашої збірної та ще раз сказати собі – Україна футбольна країна з досягненнями світового масштабу. Так, маестро пішов від нас майже два десятиріччя тому, але робота його життя, його спадщина мотивує, вчить та надихає вже не одне покоління гравців та вболівальників. В цій документальній стрічці, що густо наповнена архівними кадрами, про легендарного тренера згадують такі знакові особистості, як Андрій Шевченко, Олег Блохін, Мішель Платіні і багато інших.


Дивитися на oll.tv від 1 грн