Куди дивиться «Еммі»?!

Обновлено: окт. 6

Ми звичайно дуже раді за Кейт Уінслет і Джин Смарт вони дійсно заслужені переможниці «Еммі-2021». Раді й за наш улюблений HBO та за його велику кількість статуеток. Але ж скільки гідних серіалів лишилось поза увагою академіків телевізійних наук і мистецтв США цього року!..


Сьогодні представляємо вам 5 сильних серіалів-номінантів, які, на нашу думку, були вкрай незаслужено обділені нагородами на 73-й церемонії вручення головної телевізійної премії світу.


Бортпровідниця

The Flight Attendant| США 2020 | 1 сезон

З цілих дев'яти номінацій, серед яких були топові «режисура» і «сценарій комедійного серіалу», «головна актриса» (Кейлі Куоко), «актриса другого плану» (Розі Перес) та «кращий комедійний серіал», проект отримав лише одну нагороду – «за видатну оригінальну музичну тему». Співчуваємо творцям. Проте, на пригоди стюардеси-розбишаки варто звернути свою увагу. Це весела, хоча і з нальотом чорного гумору, детективна історія, яка точно вас розважить і не розчарує.


Дивитися на oll.tv від 1 грн

Відіграти назад

The Undoing | США 2020 | 1 сезон

Х'ю Грант і Ніколь Кідман, які до цього ніколи не працювали разом, розіграли неабияку сімейну драму з одною зрадою, вбивством і безліччю судових засідань. Серіал був дуже схвально прийнятий публікою і критиками, що не завадило йому не отримати на цьому Еммі взагалі нічого. Була одна технічна номінація і номінація у Гранта, як у «кращого головного актора мінісеріалу», але ні, не в цей раз. При цьому «Відіграти назад» – це безумовно must see для любителів гарного кіно.


Дивитися на oll.tv від 1 грн


Виховані вовками

Raised by Wolves | США 2020| 1 сезон

Один з найбільш очікуваних науково-фантастичних проектів 2020 року, зрежисований і зпродюсований Рідлі Скоттом. Ця масштабна космічна драма, що піднімає питання моралі, етики та релігії, отримала всього одну смішну номінацію «Кращий дизайн заголовних титрів». Але примудрилася програти і тут. Проте, незважаючи на це, ми не перестаємо любити і цінувати цю історію, яка відкрила новий кіновсесвіт, і з нетерпінням чекати на другий сезон.


Дивитися на oll.tv від 1 грн

Перрі Мейсон

Perry Mason | США 2020| 1 сезон

Серіал про пригоди персонажа романів Ерла Стенлі Гарднера – приватного детектива Перрі Мейсона – отримав 4 номінації, включаючи «головну чоловічу роль» для Метью Ріса і «другорядну» для Джона Літгоу. І не взяв жодної нагороди. Прикро, дуже прикро, але життя у цього чудового детективного нуара триває. Проект, що спочатку планувався як міні-серіал, був продовжений на другий сезон. Він-то вже точно щось отримає на наступному Еммі. Або ні.


Дивитися на oll.tv від 1 грн

Птах доброго Господа

The Good Lord Bird | США 2020 | 1 сезон

Пам'ятаєте, як «Виховані вовками» програли свою єдину номінацію?.. Зараз ми розповімо про переможця в цьому епічному протистоянні. «Кращий дизайн заголовних титрів» взяв історичний серіал «Птах доброго Господа» з Ітаном Хоуком в головній ролі. Це історія Джон Брауна, лідера збройного загону колоністів, що бореться за скасування рабства в США, чия смерть стала одною з причин Громадянської війни. Титри дійсно дуже гарні і перемога заслужена, але серіал точно був гідний більшої кількості номінацій, ніж та єдина. Як мінімум це стосується акторської гри Хоука, за яку він був номінований на «Золотий глобус» і виграв престижний «Супутник».


Дивитися на oll.tv від 1 грн