Любі «Друзі»!

Цей день настав!


Те, на що так довго чекали фанати найкомедійнішого, найдружнішого, найтеплішого серіалу в історії людства нарешті сталося: вийшов спеціальний епізод «Друзі: возз'єднання». І відразу ж з новою силою накрутив інтерес до оригінального проекту та до всього, що з ним пов'язано. У серіалу була своя особлива магія, яка, як виявилося, діє до сих пір. Коли ти перемикаєш канали і випадково потрапляєш на «Друзів», посмішка розпливається сама собою, ти розумієш, що гарний жарт чекати не більше 15 секунд і перемкнути канал вже неможливо – ось це вона і є, ця фірмова магія...


Сьогодні про новий епізод, сам серіал і про декілька гарних сольних робіт його акторів.

Друзі: Возз'єднання

Friends: The Reunion| США 2021| 99 хвилин

Це не ігровий епізод, як багато хто думав, а досить незвичний симбіоз ток-шоу Джеймса Кордена, документального кіно і акторських імпровізацій. І для того, щоб поностальгувати як треба, формату краще було просто не знайти. З неймовірною точністю відтворені декорації квартири героїв і кафе «Central Perk», інтерв'ю з творцями серіалу, нескінченні «а ти пам'ятаєш як...» від самих «друзів», показ мод в костюмах героїв серіалу, спогади запрошених зірок, маса нових цікавих фактів і, звичайно, відіграні сценки у виконанні цього дивного акторського ансамблю – все це заворожує і довго не відпускає.

Наші герої подорослішали, мають вже свої власні історії життя, але абсолютно не втратили хімію і справжню неекранну дружбу. Це сентиментальне, зворушливе, душевне кіно просто обов'язкове до перегляду.


Дивитися на oll.tv від 1 грн

Друзі

Friends | США 1994-2004| 10 сезонів

Трохи статистики від Джеймса Кордона зі спеціального епізоду, що говорить сама за себе:


Було знято всього 236 серій. «Друзі» виходили в ефір в 220 країнах. На американському телебаченні вони були комедійним серіалом №1 6 сезонів поспіль. В середньому за тиждень його дивилися 25 млн глядачів. За фіналом стежили 52 млн осіб. А всього сумарно на всіх платформах світу його подивилися більше 100 млрд раз. Вражає?..

Девід Швіммер, Метт’ю Перрі, Метт Леблан, Ліза Кудроу, Кортні Кокс і Дженніфер Еністон з маловідомих акторів, які отримали за пілотну серію по $20 тис., в кінці проекту перетворилися на визнаних світових знаменитостей і заробляли вже по $1 млн. за серію. Теж вражає, правда?


Дивитися на oll.tv від 1 грн

Повернення

Comeback | США 2005-2014| 2 сезони

Цей серіал створений Лізою Кудроу з нею ж в головній ролі – еталонна сатира над світом телебачення. Ситком в ситкомі, комедія в комедії про лаштунки зоряного способу життя і виробництва мильних опер. Кудроу тут зовсім не схожа на свою хіппуючу, дивну, але милу Фібі. Це доросла, досить цинічна колишня зірка серіалів, що всіма силами намагається повернути свою славу. Проект був дуже тепло прийнятий критиками, які відмітили його точність і свіжий погляд на індустрію.

Дивитися на oll.tv від 1 грн

Десять ярдів

The Whole Ten Yards | США 2004 | 94 хвилини

Як і Дженніфер Еністон, Метт’ю Перрі почав пробувати себе у великому кіно задовго до закінчення «Друзів». Мабуть, найвідомішими фільмами з його участю досі залишаються «Ярди». У цьому комедійному бойовику, сіквелі «9 ярдів», вони разом з Брюсом Віллісом грають нерозлучну, хоча і таку різну парочку: дантиста-недотепи і професійного кілера. Легке, смішне кіно для вечора важкого дня.


Дивитися на oll.tv від 1 грн

Розвiдка

Intelligence | Великобританія 2020 | 1 сезон

Ще один ситком, в якому в повній мірі розкривається комедійний дар Девіда Швіммера. За програмою обміну досвідом в британське агентство з кібербезпеки приїжджає американець Джеррі Бернштейн. Все добре – і його патріотизм, і новаторські ідеї з тімбілдінгу, і харизма, ось тільки про кіберзлочинність він знає не більше ніж «Вікіпедія». Серіал продовжує традицію побутового гумору на роботі та під час абсурдних дій працівників, тільки на цей раз в коридорах спецслужб.


Дивитися на oll.tv від 1 грн