5 класних фентезійних серіалів. Ексклюзивно на OLL.TV *

Ми вже дорослі і більше не віримо в казки. Однак бажання відкривати для себе нові чарівні історії нікуди не зникло. Казки виросли разом з нами, зіткнулися з жорстокими законами реального світу і тепер більше лякають, ніж присипляють. Так, вони стали складнішими, жорсткішими, далеко не всі вони мають щасливий кінець, а герої мруть як мухи. Але захована в нас дитина хай там що вимагає продовження. Що ж, якщо дитина просить…


Сьогодні про 5 відмінних фентезійних серіалів з драконами, магією, сверхздібностями, паралельними вимірами, чарівниками, феями, міфами, велетнями і тваринами, що вміють говорити. Сідайте зручніше, вибирайте історію і вперед.

Неймовірні

The Nevers | США 2021| 1 сезон

Цей новий костюмний фентезі-серіал одночасно і історична драма з дією в Лондоні вікторіанської епохи, і справжнє супергеройське кіно. Після містичної події космічного масштабу, деякі жінки набувають надприродні навички. Суспільство не приймає їх унікальність і на них починається справжнє полювання. Відома в місті вдова Амалія і молода винахідниця Пенанс беруть дівчат під свій захист і вчать користуватися своїми силами, щоб бути готовими протистояти злу.


Дивитися на oll.tv від 1 грн

Темні матерії

His Dark Materials | США, Великобританія 2019-2020| 2 сезони

Серіал знятий за однойменною трилогією письменника-фантаста Філіпа Пулмана. І саме цей формат став ідеальним рішенням для її екранізації. У вигаданому письменником світі так багато деталей, сюжетних поворотів і алюзій, що їх просто неможливо вмістити в повнометражний фільм... У всіх людей в альтернативному всесвіті «Темних матерій» є Деймон – матеріальне вираження душі в формі якої-небудь тварини. Є портали для переміщення між світами. І є загадковий «пил» – предмет досліджень науковців. Одні пов'язують її з гріховністю, інші бачать в ній джерело мудрості.


Дивитися на oll.tv від 1 грн

Гра престолів

Game of Thrones | США, Великобританія 2011-2019| 8 сезонів

Один з найбільш крупнобюджетних проектів на сучасному телебаченні і точно найдорожчий в жанрі фентезі. Серіал, заснований на циклі романів «Пісня льоду й полум'я» Джорджа Р. Р. Мартіна за свою 8 сезонну історію встиг взяти стільки престижних нагород, зібрати таку аудиторію фанатів, виростити для великого кіно таку кількість нових зірок, що нам, поціновувачам цього жанру, залишається тільки зняти капелюха і терпляче чекати обіцяних спін-офів… Ну і звісно передивлятися улюблені моменти цієї жорстокої, але прекрасної саги.

Дивитися на oll.tv від 1 грн

Бульварні жахіття

Penny Dreadful | США, Ірландія 2014-2016 | 3 сезони

Американсько-британський телесеріал на перетині жанрів хоррор-трилера і фентезі з чарівною Євою Грін у головній ролі… Знову зловісна атмосфера Лондона кінця 19 століття. У цьому ідеальному для страшилок часі і місці зустрічаються, живуть і взаємодіють відомі нам книжкові персонажі: Доріан Грей, доктор Франкенштейн і його створіння, доктор Джекіл, граф Дракула, а також інші представники фольклорних жахів: вампіри, перевертні, відьми, живі мерці... І звичайно ж ще більш масштабне і незрозуміле зло, яке герої зустрічають в нетрях британської столиці.


Дивитися на oll.tv від 1 грн

Країна Лавкрафта

Lovecraft Country | США 2020 | 1 сезон

Єдиний серіал в добірці, дії якого відбуваються в середині 20-го століття в Америці, а не у далекому минулому. Темношкірому хлопцеві Аттікусу Блеку, його подрузі і рідному дядьку, що розшукують зниклого батька Блека, доведеться зіткнутися з расизмом, сексизмом, гендерною нерівністю, а також всілякими проявами надприродного: монстрами, духами, привидами та іншими зловісними істотами. Виявляється, що головний герой є нащадком могутнього чаклуна, і вся його сім'я тепер втягнута в розборки чаклунських орденів.


Дивитися на oll.tv від 1 грн* на OLL.TV і на партнерських платформах Vodafone TV і «Інтерактивне TV» від «Укртелеком».