5 прем’єр лютого


Лютий порадував двома довгоочікуваними продовженнями потужних серіалів, двома новими проектами та одним міцним спін-офом. Наукова фантастика, кримінальні розбірки, фінансово-містична драма, еталонний трилер та шпигунський бойовик про вкрай складні відносини двох сильних жінок – відмінний набір жанрів для того, щоб один із найважчих місяців року пролетів якнайшвидше.

 

Виховані вовками

Raised by Wolves | 2020-2022 США | 2 сезон з 4 лютого

Довгоочікуваний другий сезон одного з найважливіших та найцікавіших сай-фай проектів останнього десятиліття, виконавчим продюсером якого виступає Рідлі Скотт. Масштабна космічна драма, що піднімає питання моралі, етики, релігії та показує майбутнє людства, яке через постійні війни опинилося на межі вимирання. В основних ролях тут Аманда Коллін, що і справді має інопланетну зовнішність, добряк Абубакар Салім та зірка «Вікінгів» Тревіс Фіммел.


Дивись в AMEDIATEKA на OLL.TV

 

Влада в нічному місті. Книга IV: Сила

Power Book IV: Force | 2022 США | 1 сезон з 7 лютого

Це вже третій спін-оф відомого кримінального серіалу «Влада в нічному місті» (2014-2020), спродюсованого репером 50 Cent. Кожен із серіалів, що виходив після 2020 року, присвячений одному з персонажів оригінальної саги. «Книга друга: Привід» розповідає історію Таріка Сент-Патріка, «Книга третя: Юність Кенена» показує ранні роки Кенена Старка, а «Книга IV: Сила» описує пригоди Томмі Ігана. Спін-офи стійко тримають планку встановлену оригінальним серіалом і розвивають його кримінальний всесвіт.


Дивись в AMEDIATEKA на OLL.TV


 

Індекс страху

The Fear Index | 2022 Велика Британія| 1 сезон з 11 лютого

Економічний трилер із Джошем Хартнеттом у головній ролі. В основу серіалу «Індекс страху» лягла однойменна книга Роберта Харріса. У центрі історії – доктор Алекс Хоффман, талановитий фізик, який створив керовану штучним інтелектом систему, що працює з фінансовими ринками. Вона здатна приносити великі гроші, однак у день запуску на Алекса нападають, а сама програма виходить із ладу. Ненудно, динамічно і пізнавально зняти історію про фінансовий світ завдання не з простих, але тут творці серіалу впоралися на відмінно.


Дивись в AMEDIATEKA на OLL.TV

 

Попередниця

The Girl Before | 2022 Велика Британія, США | 1 сезон з 11 лютого

Гостросюжетна драма про небезпеку, яку може таїти «розумний будинок». «Попередниця» заснована на однойменній книзі Дж. П. Делейні, яку письменник сам адаптував для телебачення. Головна героїня вселяється в гарний та високотехнологічний будинок, оснащений «розумним» помічником. Незабаром вона дізнається про трагічну смерть попередньої мешканки та намагається докопатися до істини. У головній ролі тут, як не дивно, сам будинок, що вражає своїм мінімалізмом та інтелектом.


Дивись в AMEDIATEKA на OLL.TV

 

Вбиваючи Єву

Killing Eve | 2018-2022 Велика Британія | 4 сезон з 22 лютого

Цей шпигунський трилер був на паузі через пандемію майже 2 роки, і ось нарешті виходить на екрани. Четвертий та останній сезон стартує 28-го лютого. Але фінал серіалу не означає фінал історії: AMC Networks вже планує потенційні спін-офи. Подробиць поки немає, але відомо, що творці хочуть більше розповісти про другорядних персонажів проекту. Ми б, звичайно, попросили приділити увагу одному з наших улюблених героїв – куратору Вілланель Костянтину Васильєву у виконанні Кіма Бодніа. Сподіваємося, що продюсери читають наш блог і наше прохання буде почуте.


Дивись в AMEDIATEKA на OLL.TV