Справжній детективний серіал

Ми любимо серіали. І ми любимо детективи. А коли хороший, розумний, цікавий детектив не закінчується через півтори-дві години, а залишається з нами серій на 8-10, та ще й, можливо, на кілька років – ну хіба це не найбільше щастя для поціновувача складних розслідувань, неординарних сищиків, унікальних методів і зловісної харизми злочинців...


Сьогодні розповідаємо про п'ять дійсно крутих детективних серіалів, які має подивитися кожен шанувальник цього жанру.

Мейр із Істтауна

Mare of Easttown | США 2021| 1 сезон

Прем'єрний серіал з Кейт Вінслет (яка, до речі, не грала у серіалах з часів "Мілдред Пірс", а це було 10 років тому) в ролі Мейр Шиан – детектива поліції в невеличкому містечку в Пенсільванії. Вона розслідує вбивство старшокласниці і зникнення ще одної дівчини у минулому році та намагається паралельно вирішити власні проблеми, що очікують її вдома.


Дивитися на oll.tv від 1 грн

Справжній детектив

True Detective | США 2014-2019| 3 сезони

Перший сезон цього еталонного кримінального серіалу-антології вдруге відкрив для глядача Метью МакКонахі, підняв планку на недосяжну висоту та став загальною назвою для жанру. Другий показав Вінса Вона у незвичному для нього амплуа кримінального боса та видав круту антикорупційну історію. Третій став бенефісом оскароносного Махершали Алі та вже звично проходив у декількох часових відрізках. Коротше кажучи, цей серіал – must see не тільки для любителів жанру, а й для всіх, хто шукає гарне кіно.


Дивитися на oll.tv від 1 грн

Фортіт'юд

Fortitude | Велика Британія 2015-2018 | 3 сезони

Атмосфера крижаного холоду, арктичні пейзажі, вигадане норвезьке містечко Фортіт'юд з маленькими і великими таємницями його жителів, заплутана детективна сюжетна лінія і філігранні акторські роботи Річарда Дормера, Софі Гробєль, Стенлі Туччі, Майкла Гембона і Денніса Квейда. Все це про серіал, що розповідає захоплюючу і одночасно лякаючу історію про те, чим загрожує вторгнення людини в таємниці природи.

Дивитися на oll.tv від 1 грн

Дроти

The Wire | США 2002-2008 | 5 сезонів

Ще один серіал, що став справжньою класикою, занурює глядача в будні балтиморського злочинного світу. Особливий поліцейський відділ намагається за допомогою спецзасобів по прослуховуванню та підгляданню довести до суду розслідування тяжких злочинів. Кожен з 5 сезонів повністю розкриває одну з важливих тем: наркоторгівля, корупція в морському порту, міської адміністрації, шкільній системі і ЗМІ. Дивовижна натуральність, яскраві персонажі по обидва боки закону і потужний акторський ансамбль, що дав світові таких відомих зараз акторів, як Ідрис Ельба, Майкл К. Уильямс та Домінік Уэст.


Дивитися на oll.tv від 1 грн

Інстинкт

Instinct | США 2018-2019 | 2 сезони

Після багаторічної служби в ЦРУ колишній агент Ділан Рейнхарт знаходить більш спокійне місце – тепер він професор в одному з університетів та викладає поведінкову психологію. Тим часом Нью-Йорк захльостує низка вбивств, які явно виконані з оглядкою на книгу Ділана про серійні злочини. Щоб захистити місто від маніяка, мерія і поліція залучають професора до розслідування, зробивши його напарником молодого офіцера Ліззі Нідем. Старі інстинкти колишнього агента знову загострюються, і новостворений тандем стає ефективною зброєю в боротьбі зі злочинністю. Справжня прикраса серіалу – шотландсько-американський актор Алан Каммінг.


Дивитися на oll.tv від 1 грн