Слаю 75!

Одеситу по бабусі, італійському жеребцю, беззмінному Рембо та Роккі, рекордсмену в кількості «Золотих малин» (але при цьому володарю «Золотого глобуса» і триразовому номінанту на «Оскар»), власнику перекошеної посмішки і потойбічного голосу вже 75!


Привітаємо кінотрудягу та кумира всіх пацанів пізнього СРСР – Сильвестра Сталлоне, і згадаємо кілька гарних фільмів за його участю.


 

Роккі

Rocky | США 1976 | 119 хвилин

Фільм, з якого почалася світова слава Сталлоне. Сценарій був їм написаний за кілька днів під враженням від відвідування поєдинку Мухаммеда Алі і Чака Вепнера. Головною умовою при продажу сценарію було те, що в головній ролі має знятися він сам. При досить скромному бюджеті в $1 млн фільм став найкасовішим в 1976 році, зібравши $225 млн, і викликав справжній фурор на Оскарі наступного року. 10 номінацій, в тому числі за головну чоловічу роль і сценарій, 3 перемоги – кращий фільм, краща режисура та кращий монтаж.


Дивитися Роккі (1976) на oll.tv

Дивитися Роккі 2 (1979) на oll.tv

Дивитися Роккі 3 (1982) на oll.tv

Дивитися Роккі 4 (1985) на oll.tv

Дивитися Роккі 5 (1990) на oll.tv

Дивитися Роккі Бальбоа на oll.tv


 

Крід: Спадщина Роккі

Creed| США 2015 | 133 хвилини

Майже через 40 років після першого Роккі історія отримала новий напрямок і ще одного головного героя – Адоніса Кріда. Син найкращого друга Бальбоа і його опонента на ринзі Апполо Кріда тепер тренується у колишнього супертяжа і кує свою перемогу. Знову схвальні відгуки аудиторії та критиків і знову номінація на «Оскар» для Сталлоне.


Дивитися на oll.tv від 1 грн

 

Рембо: Остання кров

Rambo: Last Blood| США, Бельгія 2019| 96 хвилин

Сталлоне втілював образ Джона Рембо, ветерана В'єтнамської війни з ярко вираженим ПТСР, який через поганих хлопців стає радикалом і досконалою бойовою машиною, цілих 5 разів протягом 37 років! Думки про останній фільм саги у критиків і глядачів розійшлися. Перші щось невиразно бурмотіли про неполіткоректність і гротеск, другі ж проголосували доларами, окупивши фільм два рази. І до речі відзначили, що грізний і брутальний герой став трохи сентиментальнішим. Хоча це і не заважає йому, як і раніше, кришити ворогів в дрібний вінегрет.


Дивитися на oll.tv від 1 грн

 

Нестримний

Bullet to the Head | США 2012| 87 хвилин

Дай боже кожному чоловікові в 66 так виглядати і так битися, як виглядає і б'ється наш герой. У цьому міцному бойовику за коміксом Алексіса Нолента «Куля в голові» наш герой представлений у всій своїй олдскульний красі – він за все хороше, проти всього поганого, репліки чіткі і безкомпромісні, мускулатура і влучність стрільби теж вище всяких похвал... А що він збирається робити тим секатором Крістіану Слейтеру, ви зможете дізнатися тільки переглянувши фільм.


Дивитися на oll.tv від 1 грн

 

План втечі

Escape Plan | США 2013| 110 хвилин

Кажуть, що Сталлоне і Шварценеггер мріяли попрацювати удвох ще з 80-х. Але чи то їхні графіки не співпадали, чи то хороші сценарії закінчилися, а потім ще й Арні пішов на підвищення в штаті Каліфорнія – мрії довелося відкласти. Але день, коли два титани зустрілися на знімальному майданчику, все ж таки настав в 2013-му. В результаті світ побачив відмінний тюремний бойовик з непоганим гумором і лихими вивертами сюжету, який поклав початок нової франшизи «Втеч».

Дивитися на oll.tv від 1 грн