Поиск

Стендап та божевільна домогосподарка з Вест-Сайду

«Дивовижна місіс Мейзел» отримала всі вершки на цьогорічній церемонії нагородження Еммі, тож нашу нову рубрику «Перша проба» вирішено почати з неї. Отже, коротко та суб’єктивно про першу серію.Одного дня зразкова єврейська дружина і мати дізнається, що її чоловік краде чужі жарти для своїх виступів та зраджує з секретаркою. Цього ж вечора вона напивається, вилазить на сцену сумнівного клубу у піжамі та дає свій перший стендап.Це дуже легкий серіал. На фоні «Американської історії жахів», «Гострих предметів» та «Патріка Мелроуза» — просто бальзам на душу, особливо після робочого дня.Лайфстайл 50-х


Серіал точно сподобається фанатам ретро та мюзиклів. Інколи здається, що все аж занадто солодко і головна героїня просто як діснеєвська принцеса, до якої от-от почнуть збігатись чарівні звірятка з лісу: красуня та господинька, яка завжди прокидається раніше за чоловіка, аби той ніколи в житті не побачив її без макіяжу, та записує в рожевий блокнотик хто скільки разів посміявся над його жартами. Що ж, тим кумедніше виглядає її перевтілення на сцені або коли її забирають в поліцейський відділок. Хоча, навіть у в’язниці вона не втрачає своєї чарівності та радить вбивцям, як легко позбутись плям крові.Окрім красивої картинки в комплекті йдуть також загальні настрої 50-х: подруги в шоці, як твої діти вижили, якщо ти не читала доктора Спока, а найстрашніше, що може з тобою трапитись — куточок для розлучених на заняттях з гімнастики. Фемінізм? Ні, не чули.Саме в таких історичних обставинах наша героїня зі сцени жартує про те, що хвойди б позаздрили навичкам добропорядної єврейської дружини.Єврейський гумор


Спостерігати за канонічною родиною Мідж — окреме задоволення. Цього року раввін буде порушувати піст саме у них вдома!— Я врятував 13 євреїв від фашистів!

— І всі вони тепер працюють на твоїй фабриці.Стендап


Не варто очікувати таких гумористичних шоу, які ми зараз звикли бачити по телевізору, це класичний стендап – коли хтось розказує дотепні байки з життя.До речі, майже всі показані у серіалі локації та коміки, окрім самої Мідж, реальні. Наприклад, кафе «The Gaslight» – культове місце, де виступали на початку свого шляху Боб Ділан, Джиммі Хендрікс та Ерік Клептон. А з реальних історичних постатей, ми побачимо легендарного Ленні Брюса та почуємо виступи Боба Ньюхарта, Red Foxx та Реда Скелетона.Хто всі ці люди? Це першопрохідці американського стендапу, які були раніше за Джорджа Карліна та Едді Мерфі.


Дивитись далі?


Так. Я подивилась три серії поспіль, а наступного дня вже роздивлялась чорно-білі архівні фото «Газлайту». Серіал про сильну та незалежну з приємним терапевтичним ефектом — не такі вже й страшні ці проблеми, якщо добряче над ними посміятись.


Зображення: giphy.com

ПIДПИШИСЬ НА НОВИНИ

  • Facebook Социальной Иконка

© 2018 OLLTV УСI ПРАВА ЗАХИЩЕНI