Ти – легенда! Кіно про видатних особистостей

Що повинна зробити в житті людина, щоб набути статусу легенди? Мати талант? Бути генієм? Опинитися в потрібному місці в потрібний час? Напевно, всього потроху, хоча вірніше було б сказати – всього побільше. Додамо ще сюди непересічність та харизму, прибавимо щіпку таємниць особистого життя, присмачимо парою міфів, підмішаємо кілька сильних та карколомних ворогів все, наша легендарна особистість готова. Чекайте, забули головне – ще про неї обов'язково повинні зняти добре кіно!

Отже, сьогодні про 5 цікавих фільмів і серіалів про видатних людей.


Леонардо


Leonardo | Італія 2021| 1 сезон

Новий історичний серіал 2021 року про великого майстра епохи Відродження – маляра, скульптора, архітектора, винахідника, письменника і музиканта – Леонардо да Вінчі. Сюжет будується на відносинах молодого Леонардо з його натурницею Катериною де Кремона і описує непростий творчий шлях визнаного генія. Серіал – справжній історичний екскурс в Італію кінця XV століття. А також й корисний освітній проект, в якому розкриваються тонкощі роботи над полотнами, відомими всьому світові.


Смотреть на oll.tv от 1 грн

Рокетмен


Rocketman | США 2019| 116 хвилин

Це не просто біографічний фільм про одного з найвидатніших поп-музикантів сучасності, а добре поставлений мюзикл, де пісні Елтона Джона ілюструють різні епізоди з його життя. Це історія про музичний успіх та особисті травми, що переслідували співака навіть на піку його кар'єри. Режисер картини – Декстер Флетчер, який подарував нам за рік до виходу «Рокетмена» ще один байопік про музичну зірку – «Богемську рапсодію».


Смотреть на oll.tv от 1 грн

Залiзна ледi

The Iron Lady | Франція, Великобританія 2011 | 104 хвилини

Словосполучення в назві фільму вже кілька десятиліть асоціюється тільки з однією особистістю. Це прізвисько Маргарет Тетчер – першої жінки, яка зайняла пост прем'єр-міністра в європейській державі і стала легендою політики 80-х років ХХ століття. Її політична діяльність була жорсткою, характер непохитним, а життя захоплюючим. Тетчер вдалося досягти неймовірних висот у справі, що споконвіку вважалася чоловічою. Роль принесла Меріл Стріп третій «Оскар» і восьмий «Золотий глобус» у кар'єрі.

Смотреть на oll.tv от 1 грн

Гудіні

Houdini| Канада, США 2014 | 1 сезон

Історія великого ілюзіоніста, який прославився надскладними для свого часу трюками і неймовірними звільненнями із різноманітних ув'язнень з замками і ланцюгами. Гудіні – людина, порівняння з якою приємне для будь-якого сучасного фокусника та містифікатора. Цей міні-серіал складається всього з двох серій і розповідає історію життя від бідної молодості угорського емігранта до всесвітньої слави, якій вже майже 100 років. У головній ролі оскароносний Едрієн Броуді.


Смотреть на oll.tv от 1 грн

Лобановський назавжди

Україна 2016 | 97 хвилин

Ця документальна стрічка про легендарного тренера київського «Динамо», збірної СРСР та збірної України перемогла в номінації "Кіно і телефільми про футбол" на фестивалі спортивного кіно в Мілані, а також була показана на Канському кінофестивалі. Про Валерія Лобановського – справжню спортивну легенду, розповідають такі знакові особистості, як Андрій Шевченко, Олег Блохін, Мішель Платіні і багато інших. Стрічка наповнена архівними кадрами і уривками інтерв'ю самого Метра.


Смотреть на oll.tv от 1 грн