Всі шаленіють від Ксенії Мішиної: творці серіалу «Зломовчання» — про головну холостячку країни

10 грудня на онлайн-платформі OLL.TV відбулася довгоочікувана прем'єра серіалу «Зломовчання». Головну роль у ньому зіграла Ксенія Мішина. Для цього фільму акторка перетворилася на бізнесвумен Ольгу, керівника благодійного фонду Romanchenko foundations. Вона одружена з мільйонером, їздить на дорогому «Лінкольні» до свого розкішного офісу, розташованого в одному з київських хмарочосів, і частково живе у Хорватії, де знаходиться частина її сімейного бізнесу.


Здавалося б, ніщо не може затьмарити чудове життя багатої та успішної Ольги. Але одного жахливого дня їй повідомляють, що в Києві безвісти зникла її племінниця. Головна героїня кидає всі свої справи та починає власне розслідування...Автори серіалу зазначають, що екранна Ольга за своїм характером та моральними якостями дуже схожа на саму Ксенію Мішину.

 

Актор Віктор Сарайкін, який зіграв охоронця Ольги


«Ксенія зіграла у цьому серіалі дуже сильну жінку. В останні роки на екранах з'являється дуже багато подібних персонажів. Але в більшості цих картин дівчата виявляють свою силу за рахунок того, що беруть до рук зброю або обіймають високі посади у політиці чи великих компаніях. По суті, це такі чоловічі ролі, які чомусь вирішили доручити саме представницям слабкої статі. Насправді ж жіноча сила полягає в іншому — в особливій інтуїції, готовності пожертвувати собою заради іншого, ні на мить не замислюючись. У «Зломовчанні» Ольга кидає виклик величезній кримінальній організації, яка займається сексуальним рабством та іншими страшними речами. І при цьому вона ні на секунду не сумнівається у своєму рішенні».

 

Хорватський артист Горан Богдан, який зіграв у серіалі журналіста Стрібора


Ця роль обернулася для Мишиної цілою низкою викликів. Найважчим серед них було вивчення хорватської, якою акторка не володіє. У дуже стислі терміни виконавиця головної ролі повинна була відточити вимову незнайомою для себе мовою.

«Повірте, зробити це дуже важко. І в результаті у неї вийшла дуже натуральна вимова! Вже в середині зйомок у неї не було навіть акценту. Я в захваті від співпраці з Ксенією. Вона дуже старанна актриса. І в кадрі виглядає просто фантастично!».

 

Режисер Далібор Матаніч


Заради Мішиної сценаристи навіть внесли до сценарію суттєві поправки.

«Спочатку головна героїня Ольга замислювалася блондинкою, а також помітно старшою за віком. Але коли на проби прийшла Ксенія, ми зрозуміли, що вона просто ідеально підходить на цю роль. Отже ми переписали у сценарії її зовнішність, щоб Мішина залишилася зі своїм звичним темним кольором волосся».

 

Директор OLL.TV Юлія Трибушна


«У процесі роботи над серіалом ми багато сперечалися із нашими хорватськими колегами. У нас були розбіжності щодо жанру, окремих реплік і сцен... Але коли ми затверджували Ксенію Мішину на головну роль, то відразу погодилися один з одним, що саме вона ідеально підходить на цю роль. Хорватські кінематографісти були зачаровані її талантом».

 

Акторка Ірина Веренич-Островська, яка зіграла сестру головної героїні


«Коли ми з Ксенією входили в кадр, у нас відбувалося просто ідеальне єднання. Нам вдавалося настільки глибоко поринути у свої ролі, що це була вже не акторська гра, а справжнє життя. Поряд із Ксенією на майданчику створювалася якась чиста магія».


Співачка Марина Круть, яка написала саундтрек для промо серіалу


«Головна героїня «Зломовчання» чудово розуміє, що її втягують у фатальну історію. Але, незважаючи на це, Ольга ступає на цей шлях неймовірних випробувань та фатального ризику».

 

Загалом хорватські кінематографісти залишилися у захваті від співпраці з українськими акторами. Вони відзначали організованість, талант та професіоналізм українців.


Дивись "Зломовчання" тільки на OLL.TV