Чому варто дивитись «Велику маленьку брехню»

Обновлено: 24 июля 2018 г.

Найпопулярніші запити в гуглі про «Велику маленьку брехню» це — кого вбили та хто вбивця. Нічого собі серіальчик про матусь першокласників закрутили, так? І поки в Монтереї активно знімають вже другогий сезон, а Ніколь Кідман та Різ Уізерспун підігрівають цікавість своїми фото в інстаграмі, давайте розберемось, чому варто дивитись «Велику маленьку брехню».Зірковий склад


Режисер — Жан-Марк Валле (з останніх робіт — «Далласький клуб покупців» з Меттью Макконахі та «Дика» з Різ Уізерспун); сценарист — Девід Келлі (серіал «Юристи Бостону»); виконавчі продюсери та зірковий дует серіалу — Ніколь Кідман та Різ Уізеспун. Заради зйомок в серіалі Різ Уізерспун відмовилася від роботи в драматичній комедії Олександра Пейна «Зменшення» (2017), а Ніколь Кідман відхилила пропозицію зіграти у Петті Дженкінс в супергеройському бойовику «Диво-жінка» (2017).Оригінальна історія, заснована на реальних подіях


Сценарій написано за однойменною книгою австралійської письменниці Ліани Моріарті, що у 2014 році була включена до списку бестселерів New York Times. Свою історію Моріарті буквально почула по радіо — в якійсь передачі героїня розповідала про випадок домашнього насилля. Це й стало поштовхом для створення книги.


Нагороди


8 премій «Еммі» та 4 «Золотих глобуси», і це ще не все!


Соціальна проблематика

У цьому серіалі не було роботів, драконів та Папи Римського — чим же він зміг зачепити? «Велика маленька брехня» підіймає такі проблеми як домашнє насилля, виховання дітей, вибір між кар’єрою та родиною. Просто ми впізнаємо у цих історіях себе, а те, що за вікном не Монтерей — це вже деталі.


Підозрюються всі

На початку серіалу ми бачимо кількох успішних жінок, які живуть у маленькому містечку на березі океану, але також одразу дізнаємось про вбивство. Чим більше ми знаємо про кожну з них, про те, що ховається за їх ідеальними домівками та родинами, тим більше стає зрозуміло — на вбивство тут здатен будь-хто. Це трохи нагадує «Степфордських дружин» за атмосферою «щось тут не так».


Неймовірні пейзажі та інтер’єри

Океан! Приголомшливі кадри з природою та вишукані дизайнерські інтер’єри героїнь – вам точно буде на що подивитись. І тільки уявіть, як здивувались шанувальники серіалу, коли дізнались, що неймовірні пейзажі — це здебільшого продукт комп’ютерної графіки.


Чого чекати від другого сезону?

Наразі точно відомо, що у другому сезоні до зіркового акторського складу приєднається Меріл Стріп в ролі свекрухи Ніколь Кідман. За словами HBO другий сезон буде досліджувати «брехню, довговічність дружніх стосунків та крихкість шлюбу». А оскільки чекати нам аж до 2019 року, пропонуємо подивитись перший сезон.

Дивіться перший сезон на oll.tv в hd-якості.