Вже не діти, ще не дорослі


Перепробувати всі заборонені задоволення, втратити старих і знайти нових друзів, побунтувати, покритикувати, самовиразитися, поставити під сумнів усіх й усе, отримати перший сексуальний досвід, потім другий, збитися з рахунку, закохатися нарешті… І все це у перервах між конфліктами з предками та навчанням та за відносно невеликий період часу – від останніх класів школи до останніх курсів універу.


Бути підлітком. Це складний період. Це феєричний період.


Другий сезон серіал «Ейфорія», що стартував на початку січня, знову звернув нашу увагу на цю цікаву тему, яку знає і любить кінематограф. Що ж, згадаємо про п'ять сильних та важливих проектів, які по поличках розкладають цей сумбурний, але прекрасний відрізок життя.

 

Ейфорiя

Euphoria | 2019-2022 США | 2 сезони

Прем'єра другого сезону цього драматичного серіалу із Зендеєю в головній ролі встановила рекорд з переглядів на HBO Max. Першу серію подивилися 2,4 млн. глядачів на всіх платформах. Це найвищий показник із моменту запуску стрімінгового сервісу. Вражає, але якщо розібратися, то тут немає нічого дивного – продовження надреалістичної і часом шокуючої історії про дорослішання, секс, наркотики та стосунки між підлітками чекали цілих два роки, а коли дочекалися, відклали всі справи і кинулися дивитися.


Дивись в AMEDIATEKA на OLL.TV

 

Сексуальне життя студенток

The Sex Lives of College Girls | 2021 США | 1 сезон

Комедійний серіал про чотирьох дуже різних дівчат, які розпочинають навчання у престижному коледжі. Героїні живуть активним студентським життям, з різним ступенем інтенсивності займаються навчанням, ходять на тусовки і звичайно ж заводять романтичні та сексуальні стосунки. У ролі однієї з подруг знялася рідна сестра нового секс-символу Голлівуду Тімоті Шаламе – Полін Шаламе. Про те, наскільки вони схожі (і талантом у тому числі), судіть самі.


Дивись в AMEDIATEKA на OLL.TV


 

Пліткарка

Gossip Girl | 2021 США | 1 сезон

Через 9 років після фінального сезону культового серіалу про золоту молодь з Манхеттена проект знову повернувся на екрани. Нова «Пліткарка» – це одночасно і перезапуск історії, та її продовження. Серіал зі старим продюсерським, але оновленим акторським складом продовжує досліджувати різні сторони життя гламурного прошарку учнів елітної школи. Інтриги, любовні пристрасті, шикарне життя головних героїв, заборонені вечірки, наркотики, алкоголь і все більший вплив сучасних соцмереж на життя підлітків…


Дивись в AMEDIATEKA на OLL.TV

 

У пошуках Аляски

Looking for Alaska | 2019 США | 1 сезон

Екранізація відомої книги Джона Гріна про перше юнацьке кохання та закінчення дитинства. Серіал наповнений розмовами, випивкою під зірками, розіграшами та пошуками відповідей на важливі питання. Наприклад, що означають останні слова Франсуа Рабле «Йду шукати Велике "Можливо"»…


Дивись в AMEDIATEKA на OLL.TV

 

Покоління

Generation | 2021 США | 1 сезон

Ще один серіал про старшокласників, які роблять перші самостійні кроки у дорослому світі. Вони закохуються, сваряться, конфліктують із вчителями та батьками, переживають буллінг та комплекси. Але крім усього іншого герої намагаються розібратися у своїх життях, у гендерній та сексуальній ідентичності та вирішити чим займатимуться далі.


Дивись в AMEDIATEKA на OLL.TV