Грубуватому циніку Вуді – 60

Його насилу можна назвати актором широкого профілю. Але кожен раз, коли він втілює образ простого, грубуватого, трохи цинічного, але кумедного техаського хлопця відірватися від Вуді неможливо. Своєрідна зовнішність, хуліганська харизма і драматичний талант роблять його однією з найбільш затребуваних зірок Голлівуду вже більше 30 років. У це непросто повірити, але Вуді Гаррельсону стукнуло 60! Відзначимо день народження природженого та справжнього актора п'ятіркою гарного кіно з його участю.


 

Справжній детектив

True Detective | США 2014-2019 | 3 сезони

Це була не перша спільна робота двох близьких друзів в житті за кадром – до цього вони знімалися разом вже тричі. І якщо для Меттью Мак-Конагей роль стала поворотною в кар'єрі, то Вуді просто показав свій звичайний високий клас, кардинально не змінюючи амплуа. Потужний сценарій Ніка Піццолатто і постановка Кері Фукунагі укупі з феноменальною акторською грою миттєво вивели перший сезон серіала в розряд культових.


Дивитися на oll.tv за 1 грн


 

Вітаємо у Зомбіленді

Zombieland| США 2009 | 87 хвилин

Завзятий комедійний хоррор, що хвацько пародіює весь трешевий зомбі-жанр, знятий з рідкісним для таких фільмів драйвом і азартом. Персонаж Гаррельсона – найгучніший, найнахабніший і, як наслідок, найпомітніший з усіх. Проте його серце пройняте прихильністю, добротою і турботою до своїх друзів.


Дивитися на oll.tv від 1 грн

 

Голодні ігри: І спалахне полум'я

The Hunger Games: Catching Fire| США 2013| 146 хвилин

Ще одна яскрава акторська робота, на цей раз у франшизі «Голодних ігор». Ментор головної героїні Хеймітч Ебернеті – один з небагатьох людяних і добрих персонажів, що розбавляє жорстоку і пафосну історію гумором і самоіронією. Незважаючи на те, що він мешканець Капітолію і частина системи, протягом всієї серії мимоволі дякуєш творцям, що він «за наших»…


Дивитися на oll.tv від 1 грн

 

Сім психопатів

Seven Psychopaths | Великобритания 2012| 110 хвилин

Цей фільм – відмінний представник жанру чорної комедії. Серед семи натуральних, можна сказати, клінічних психопатів, психопат Вуді Гаррельсона запам'ятовується, мабуть, краще за всіх. Так реалістично зіграти жорстокого і холоднокровного гангстера, який з легкістю пристрелить будь-кого, але найбільше в житті боїться втратити улюблену маленьку собачку, під силу далеко не кожному.


Дивитися на oll.tv від 1 грн

 

Дуэль

The Duel | США 2016| 105 хвилин

Грати відчайдушних поганців Вуді теж вміє добряче. Сценарій цього фільму в 2009 році був включений в так званий «Чорний список», в який потрапляють найпривабливіші роботи, які не отримали екранізації. В результаті вийшов напружений і реалістичний вестерн, де метру асистує молодий Ліам Гемсворт, який працював з ним в «Голодних іграх».

Дивитися на oll.tv від 1 грн