Замість Євробачення

Як вам пісенне Євробачення-2021?

Все супер?

Все зашквар?

Не дивилися, але не схвалюєте?..


Гаразд, гаразд, ми зібрали для вас гарну музичну альтернативу.


Музичні надздібності, пригоди культового комедійного дуету, вуличні музиканти в нью-йоркській підземці, історія звукозаписного бренду в бурхливих 70-х і одне приголомшливе кіноперевтілення видатної співачки нашого часу...

Надзвичайний плейлiст Зої

Zoey`s Extraordinary Playlist| США 2020-2021| 2 сезони

Зої Кларк — симпатична молода програмістка з Сан-Франциско. Під час звичайного обстеження на МРТ в країні відбувається землетрус, пристрій дає збій, і вона раптово набуває надздібність. Відтепер вона чує думки людей у вигляді невеличких музичних номерів. Кожен такий епізод дуже цікаво знятий — спостерігати за тим, як в якийсь момент один або кілька людей починають співати і танцювати одне задоволення.


Дивитися на oll.tv від 1 грн

Політ конкордів

Flight of the Conchords | США 2007-2009| 2 сезони

«Політ конкордів» – це якщо змішати реггі та реп, додати Девіда Боуї, вставити U2 і посипати все «Теорією великого вибуху». Двоє новозеландців створюють групу в Нью-Йорку, і роблять це безглуздо, смішно, шалено. Не дуже розкручений у нас серіал, комедійна знахідка з дійсно хорошою музикою.


Дивитися на oll.tv від 1 грн

Хоч раз у житті

Begin Again | США 2013| 104 хвилини

Вона – талановита, але невизнана виконавиця власних пісень. Він – не надто успішний власник лейблу звукозапису. Обидва знаходяться в творчій кризі, але закохані в музику. Випадкова зустріч змінює їх життя і створює чудовий професійний тандем. Це легке, романтичне, нью-йоркське музичне кіно просто пронизане харизмою двох чудових акторів Кіри Найтлі і Марка Руффало.

Дивитися на oll.tv від 1 грн

Вініл

Vinyl | США 2016 | 1 сезон

Яскравий, зухвалий, багатошаровий серіал про секс, наркотики, рок-н-рол і його знакових персонажів з 60-70-х, знятий Мартіном Скорсезе (вдумайтеся) на його восьмому десятку! Над проектом працював сам Мік Джаггер, який знає про ті часи не з чуток, а сценаристом і продюсером виступив Теренс Вінтер. Співпраця таких великих фігур шоу-бізнесу просто не могла не вилитися в щось дивовижне...


Дивитися на oll.tv від 1 грн

Та, що танцює у пітьмі

Dancer in the Dark| Данія 2000 | 140 хвилин

Музичний шедевр Ларса фон Трієра, який відкрив драматичний талант однієї з найбільш самобутніх співачок сучасності Бйорк Гудмундсдоттір. Історія жінки, яка працює на фабриці та поступово сліпне. Виконуючи роботу практично навпомацки, вона намагається встигнути зібрати гроші на операцію своєму синові і бачить навколишній її світ як мюзикл з нею в головній ролі. Пронизливий, сумний, але ніколи вже вас не відпускаючий фільм, що приніс режисерові і співачці головні призи Каннського кінофестивалю.


Дивитися на oll.tv від 1 грн