Знято у двадцять першому

2021-й багатий на серіальні новинки. І ми щасливі, що з кожним роком хорошого багатосерійного кіно все більше і більше. Зібрали для вас 5 дійсно крутих серіалів, які дебютували в першій половині цього року.


При цьому кожен з них яскраво представляє свій окремий жанр. Отже:


Фентезі: "Неймовірні"

Детектив: "Мейр з Істтауна"

Наукова фантастика: "Уламки"

Комедія: "Хитрощі"

Драма: "Білий Лотос"


Неймовірні

The Nevers | США 2021| 1 сезон

Цей костюмний фентезі-серіал одночасно є і історичною драмою з дією в Британії вікторіанської епохи, і справжнім супергеройським кіно. Після містичної події космічного масштабу деякі жінки набувають надприродних навичок. Суспільство не приймає їх унікальність і на них починається полювання. Пригоди, стімпанк-гаджети, феміністичні ідеї, боротьба особливих дівчат за місце під лондонським сонцем...


Дивитися на oll.tv від 1 грн

Мейр із Істтауна

Mare of Easttown | США 2021| 1 сезон

Феєричне повернення Кейт Вінслет на телебачення після 10-річної перерви з часів "Мілдред Пірс". Тут вона грає детектива поліції в невеличкому містечку в Пенсільванії, що розслідує вбивство старшокласниці і зникнення ще одної дівчини. Серіал був визнаний критиками та глядачами і отримав 16 номінацій на цьогорічну «Еммі», в тому числі як «Кращий міні-серіал» та в основних акторських категоріях.


Дивитися на oll.tv від 1 грн


Уламки

Debris | США 2021| 1 сезон

Науково-популярний серіал від NBC миттєво став в один ряд з кращими кінороботами на тему взаємовідносин позаземних цивілізацій з нашою планетою. В ньому щось є і від «Пікніка на узбіччі» Стругацьких, і від «Цілком таємно», і від будь-якого класичного детективу з двома різностатевими напарниками. В цьому проекті розслідування наслідків падіння уламків зруйнованого космічного корабля інопланетян на Землю ведуть два агенти спецслужб – британка Фінола Джонс і американець Брайан Беневенті.


Дивитися на oll.tv від 1 грн

Хитрощі

Hacks | США | 1 сезон

Бенефіс чудової Джин Смарт – актриси, яку, давайте чесно собі зізнаємося, ми відкрили для себе зовсім нещодавно. «Фарго», «Хранителі», «Мейр з Істтауна» (так, той, що теж є в нашому сьогоднішньому списку), ось тепер «Хитрощі» – не кожна актриса здатна в свої майже 70 років брати участь в такій кількості знакових проектів. Смарт вже має три премії «Еммі» і є головною претенденткою на цю нагороду в 2021-му. Історія непростих взаємин старіючої зірки стендапа та її юної помічниці – пройшовши етап нерозуміння і неприязні, вони мають спрацюватися і об’єднатися в сильний комедійний тандем.


Дивитися на oll.tv від 1 грн

Білий Лотос

The White Lotus | США 2021 | 1 сезон

Тонка і точна сатирична драма, що висміює життя багатіїв від талановитого сценариста і режисера Майка Уайта. Історія про постояльців і обслуговуючий персонал фешенебельного гавайського готелю. Дуже забезпечені американці, які прибули на курорт розважитися, відпочити і перезавантажитися, замість цього притягли з собою на райський острів всі свої проблеми… Окремо відмітимо класну роль розумниці, красуні і мрії всіх чоловіків – Олександри Даддаріо.


Дивитися на oll.tv від 1 грн